Niezastąpione promienniki Ecosun
Doskonałe, energooszczędne, ekologiczne rozwiązanie szyte na miarę. Potrzebujesz perfekcyjnego rozwiązania grzewczego do biura, obiektu przemysłowego, domu? Oferujemy Państwu promienniki o różnej wielkości i mocy oraz różnorodnych powierzchniach, np. szklanych, lustrzanych, w formie autorskiego obrazu lub nowoczesnej grafiki ...
Innowacyjny dom energooszczędny
Rotal to producent i dostawca projektujący systemowo. Dom energooszczędny, stworzony z myślą o ekologii i wyposażony w inteligentne, oszczędne urządzenia grzewcze jest doskonałym tego przykładem. Nie chcesz martwić się o koszty energii dla Twojego domu lub firmy? Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.
Ogrzewamy z pasją!

Oferujemy Państwu zaawansowane urządzenia grzewcze oraz oparte na energii odnawialnej. Naszym flagowym produktem są promienniki Ecosun, dostarczane w różnorodnych rozmiarach, wzorach, fakturach i kolorach. Tworzymy także systemy oparte na turbinach wiatrowych, fotoogniwach, kolektorach słonecznych.

Nasi specjaliści od ogrzewania są do Państwa dyspozycji.Firma | Promienniki Ecosun | e-Sklep | Dom samowystarczalny energetycznie | Broszury Dom&Energie | KontaktFirma ROTAL działa na rynku od 1979 roku. Zajmujemy się produkcją, remontem i montażem urządzeń energetycznych oraz wdrażaniem nowych technologii.
Wieloletnie doświadczenie, sprawdzeni fachowcy, produkcja urządzeń bezobsługowych i praktycznie bezserwisowych. Doradztwo w zakresie skutecznego i taniego ogrzewania.
Zakład Ogrzewania Alternatywnego
ROTAL
Aleja Wojska Polskiego 89/2
70-481 Szczecin

tel. +48 91 422 65 87
tel. kom. +48 601 770 396
tel./fax: +48 91 422 08 95